Zdjęcie to plakat z napisem nagrody oraz jestem art & design fest, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jako tło trzy gwiazdy nierównoramienne.

Konkurs – Jestem Art & Design FEST 2024

Nasza jednostka została zaproszona przez Instytut Sztuk Wizualnych do współpracy podczas drugiej edycji konkursu Jestem Art & Design FEST 2024. Przedstawicielka Centrum wystąpiła w roli jurora oraz fundatora nagrody, które zostały przyznane: Konradowi Białackiemu za pracę „Sztandar” z przedmiotu Sztuka intermediów dr. Macieja Zdanowicza i mgr Michaliny Kulpy oraz Janowi Witkowskiemu za projekt kosza na pranie z przedmiotu EmpathyLAB, pracownia designu inkluzywnego dr hab. Anny Miarki, prof. UJK.

Wyróżnieni studenci będą mieli możliwość zorganizowania wystawy swoich prac podczas przyszłorocznego Dnia Otwartego Centrum Wsparcia. Laureatom serdecznie gratulujemy 🙂

FEST NAGRODY 2024

Data publikacji: 16 lipca 2024; Autor: Sebastian Grabek