Logo Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Praktyki studenckie w PFRONie

Zapraszamy zainteresowanych do skorzystania z praktyk studenckich w Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON), w Departamencie ds. Teleinformatyki.

PFRON oferuje możliwość realizacji praktyk w zakresie:

• obsługi incydentów (pierwsza linia wsparcia) lub
  • testowania oprogramowania.

Dzięki praktykom realizowanym w PFRON studenci będą mieli możliwość:

• zrealizować praktyki w dynamicznym, doświadczonym zespole,
  • podjęcia interesujących, ambitnych wyzwań,
  • dostępu do najnowszych technologii i narzędzi IT,
  • zdobycia praktycznej wiedzy między innymi z obsługi incydentów i zgłoszeń,
  • odbycia praktyk w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze,
  • realizacji praktyk w trybie hybrydowym,
  • uzyskania doświadczenia zawodowego w sektorze państwowym.

Pełna oferta praktyk studenckich dostępna jest na stronie internetowej PFRONu.

Dodatkowe informacje w zakresie:

Plakat promujący praktyki. Treść plakatu w formie dostępnej znajduje się pod grafiką.
Treść plakatu:
Nagłówek o treści: Praktyki studenckie w IT.
Zapraszamy na praktyki studenckie w Departamencie do spraw Teleinformatyki w Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z zakresu obsługi incydentów (pierwsza linia wsparcia) lub testowania oprogramowania.
Wymagania wobec kandydatów:

• podstawowa wiedza w zakresie obsługi sprzętu komputerowego oraz aplikacji biurowych,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju w obszarze IT,
  • dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2, w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Wymogi formalne:

• skierowanie z uczelni na praktykę,
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Zapewniamy:

• dynamiczny, doświadczony zespół (nad napisem jest rysunek przedstawiający trzech stojących obok siebie ludzi),
  • dostęp do najnowszych technologii i narzędzi IT (nad napisem jest rysunek przedstawiający mikroprocesor),
  • tryb hybrydowy praktyk (nad napisem jest rysunek przedstawiający dwoje ludzi, pomiędzy którymi są narysowane dwie strzałki – każda “wychodzi” z jednego człowieka i wskazuje na drugiego),
  • doświadczenie zawodowe w sektorze państwowym (nad napisem jest rysunek przedstawiający człowieka, pod którym umieszczono trzy zachodzące na siebie gwiazdki).

Informacje:

Więcej informacji o praktykach, w tym o sposobach aplikowania: strona Biuletynu Informacji Publicznej PFRONu.
Hasło końcowe: Dołącz ITy!
W prawym dolnym rogu plakatu umieszczono logo Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Data publikacji: 14 listopada 2022; Autor: Sebastian Grabek