Laptop z uruchomionym wideoczatem, w którym uczestniczy dwanaście osób różnej płci, koloru skóry i w różnym wieku.

Zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej osób z niepełnosprawnościami – szkolenie

Zapraszamy zainteresowanych do udziału w szkoleniu online pod tytułem „Zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej osób z niepełnosprawnościami”. Spotkanie odbędzie się w dniu 16 listopada 2022 roku.

Podczas szkolenia będzie można uzyskać informacje o formalno-prawnych aspektach zakładania działalności gospodarczej. Przedstawione zostaną także procedury rejestracji jednoosobowej działalności, a także obowiązki przyszłego przedsiębiorcy wobec ZUS-u. Ponadto poruszona będzie również kwestia zasad ubiegania się o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób z niepełnosprawnościami.

Szkolenie będzie na bieżąco tłumaczone przez tłumaczy Polskiego Języka Migowego.

Szczegóły dotyczące szkolenia oraz zapisy dostępne są na stronie Ośrodka Poznań Biznes Partner.

Data publikacji: 9 listopada 2022; Autor: Sebastian Grabek